Dom i Wnętrze

Akcja – biała aranżacja

Dlaczego tak bardzo w ostatnim czasie polubiliśmy białe aranżacje? Może dlatego, że stanowią wyraz dążenia do doskonałości i romantyzmu. Do pewnej nieskazitelnej formy, którą biel uwypukla. Nic dziwnego zatem, że białe meble i dodatki dekoracyjne zapełniają dzisiejsze wnętrza mieszkalne, komercyjne, ale także tarasy, werandy i altanki. Biel to przecież symbol doskonałości. To także kolor, który ma ogromne znaczenie w malarstwie, gdyż pozawala rozjaśnić obraz, a w sztuce awangardowej umożliwia dokonywanie interesujących redukcji, wyodrębnienie elementu. Te wszystkie sensy plastyczne odnajdziemy w dzisiejszych meblach i dodatkach w białym kolorze.

Wdzięk czy awangarda, czyli białe meble do pokoju

Białe meble do pokoju to przykład współczesnego uwiedzenia przez biel. Mają one charakter wielowymiarowy, o czym przekonamy się tutaj: gama-sklep.com.pl. Odkryjemy, że białe meblościanki, komody, stoliki, witryny to rozmaite realizacje. Począwszy od tych wdzięcznych w stylu prowansalskim, poprzez klasykę samą w sobie, i skończywszy na zestawach iście futurystycznych, jakby zawierających spełnienie marzeń awangardowych plastyków o doskonałości form wypełniających codzienność. Pokój zaaranżowany na biało może mieć naprawdę różne oblicza.

Białe segmenty kuchenne

Biel w kuchni? Ależ oczywiście! Ale jaka biel i jakie meble? Może proste, skandynawskie albo skandynawskie poddane interesującej metamorfozie, designerskie i zaskakujące? Albo klasyczne, angielskie, do kuchni romantycznej, w której obok białych mebli pojawi się biała porcelana i białe zasłonki? Albo kuchnia w białym minimalizmie i wysokim połysku? Nowoczesna i gładka. Wybór w zakresie białych aranżacji kuchennych jest wielki. Z całą pewnością także białe segmenty kuchenne mogą inspirować do dokonywania ciekawych przemian w przestrzeni codzienności.

Share: