Ciekawe

Darmowe atrakcje dla gości. Sprawdź jakie wybrać

Darmowe atrakcje dla gości. Sprawdź jakie wybrać

Choć mówi się, że na weselu najważniejsza jest dobra muzyka i równie dobre menu, o unikalności i wyjątkowości przyjęcia mogą świadczyć również dodatkowe atrakcje dla gości.

Ciekawe aktywności sprawią, że zabawa będzie jeszcze weselsza i bardziej ekscytująca, a zaproszeni goście będą wspominać ją z wypiekami na twarzy przez wiele miesięcy.

Jeśli zależy Ci na tym, aby na dodatkowe atrakcje weselne nie wydać fortuny, przeczytaj nasze wskazówki. Podpowiemy Ci, jak urozmaicić przyjęcie, nie rujnując przy tym budżetu.

Prezentacja multimedialna

 Prezentacja multimedialna to doskonały sposób na pokazanie gościom historii Waszej znajomości – słodkich początków, kluczowych dla Was wydarzeń oraz najpiękniejszych chwil wspólnego szczęścia. Częścią prezentacji mogą być również podziękowania dla gości, świadków czy rodziców. Gwarantujemy, że taka niespodzianka stanie się źródłem szczerego wzruszenia.

W zależności od Waszych preferencji i możliwości prezentacja może mieć formę pokazu slajdów lub filmu. Pamiętaj, że film nie musi być idealnie zmontowany, doskonale nagłośniony i świetnie wyreżyserowany. Tworząc taki materiał miejcie na uwadze przede wszystkim dobrą zabawę gości.

Karaoke

 Możecie być pewni, że wśród zgromadzonych gości nie zabraknie amatorów tej popularnej rozrywki. Zwłaszcza po kilku głębszych, kiedy głos staje się „jakby czystszy i ładniejszy” 😉

Jeśli podczas wesela korzystacie z usług DJ-a, poproście go o organizację takiej atrakcji. Czasem może się zdarzyć, że organizacja karaoke będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami. Nie powinno to być jednak więcej niż 100-200 zł.

Quiz wiedzy o młodej parze

Któż z nas nie lubi quizów lub konkursów. Zwłaszcza tych, w których można wygrać nagrody. Doskonałym pomysłem na zaangażowanie gości w weselną zabawę może być quiz wiedzy o młodej parze. Jak go przeprowadzić? Podczas wesela rozdajcie uczestnikom kartki z pytaniami na swój temat. „Gdzie się poznaliśmy?”, „Kto z nas lepiej gotuje?”, „Ile dzieci chcielibyśmy mieć?” to tylko kilka propozycji, które możecie wykorzystać podczas swojego przyjęcia.

Wypełnione kartki należy oddać świadkowi lub DJ-owi. O umówionej godzinie wyłońcie zwycięzcę quizu. Oczywiście na podstawie liczby prawidło udzielonych odpowiedzi.

Nagrodą w konkursie może być taniec z panną młodą lub panem młodym, zabawny gadżet, przygotowany przez nowożeńców specjalnie na tę okazję lub… butelka weselnej wódki.

 

Share: