Ciekawe

Fotobudka śląsk – zorganizuj niezapomniane wesele

Robienie selfie nie tak dawno stało się hitem. Jednak nie jest to żadna nowość, gdyż takie zdjęcia można było już od dawien dawna uzyskać w fotobudce. Ostatnio modne staje się rozszerzenie selfie, czyli bothie, a fotobudka oferuje znacznie więcej, gdyż wspólne zdjęcie może sobie zrobić nawet 6 osób, spokojnie mieszcząc się w obiektywie. Spontaniczne zdjęcia mogą być również tematem przewodnim wesela, na które warto wynająć fotobudkę.

Fotobudka śląsk – doskonałe rozwiązanie dla firm eventowych i osób prywatnych

Wynajem fotobudki na wesele może być doskonałym pomysłem, zwłaszcza wtedy, gdy imprezy nie chcemy zakłócać organizowaniem przerwy na grupowe zdjęcia. W fotobudce zdjęcia można sobie robić w przerwie w trakcie zabawy. Na weselu można zrobić również konkurs na najoryginalniejsze zdjęcie tematyczne. Wszystkie zdjęcia można bowiem od razu po wykonaniu wywołać. Będzie to wspaniała pamiątka dla gości z wesela. Jeśli nie masz pomysłu na podziękowanie dla gości, to wspólne zdjęcie w fotobudce wykonane w trakcie trwania wesela i opatrzone dedykacją będzie znakomitym podziękowaniem dla gości. Jest również pewne, że nie trafi później do kosza.

Fotobudka śląsk – wybierz akcesoria dopasowane do tematu wesela

Wynajmując fotobudkę można dopasować ją do charakteru wesela dokupując bądź wynajmując akcesoria związane z tematem. Mogą to być kapelusze, okulary, naszyjniki, peruki, t-shirty, a także wiele innych rzeczy dzięki którym zdjęcia będą unikatowe. Przy ich wykonywaniu będzie wiele zabawy. Nie trzeba się również martwić, że wypadną nieprofesjonalnie, gdyż można je trochę “podrasować” w ramach dostępnej w fotobudce obróbki zdjęć. Dodatkową atrakcją dla gości jest możliwość przesłania zdjęć od razu na profil na portalu społecznościowym i podzielić się świetną atmosferą ze swoimi przyjaciółmi. Każde zdjęcie może zostać opatrzone komentarzem stosownym do okazji, poważnym lub humorystycznym.

Trzeba zaznaczyć, że sama fotobudka na wesele może zostać udekorowana tematycznie. Można ją bowiem okleić zdjęciami pary młodej. Fotobudka może być uzupełnieniem klasycznych zdjęć lub całkowitym zastąpieniem obecności profesjonalnego fotografa na weselu. Trzeba również zaznaczyć, że może się również sprawdzić na imprezach organizowanych w plenerze, wystarczy pobliski dostęp do prądu. Osoby, które preferują spontanicznie wykonane, niestandardowe zdjęcia na pewno będą zainteresowane taką opcją. Warto zaoferować swoim gościom coś oryginalnego i niebanalnego, a fotobudka idealnie się w to wpisuje.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk

Share: