Dom i Wnętrze

Kupuj w sieci i bądź zadowolony z zakupów!

Kupowanie mebli w sieci to niezwykle wygodny sposób na to, aby nasze mieszkanie czy dom były urządzone nietuzinkowo. W sklepach internetowych znajdziemy wiele produktów, których próżno szukać w klasycznych sklepach meblowych – wiele z oferowanych marek może być również zagraniczna. Jak kupować w sklepach internetowych meble, by być zadowolonym?

Wybieraj produkty na podstawie opisów i zdjęć!

Wybór produktów w sklepach internetowych nierzadko jest przypadkiem – szukamy oczami, nie czytamy opisów. To spory błąd, gdyż może się okazać, że kiedy produkt przyjdzie do naszego domu nie będzie on spełniał naszych oczekiwań. Wiele osób interesuje się łóżkami drewnianymi Visby – są one tworzone z litego drewna, przez co przez długi czas zachowają piękny wygląd i będą opierać się zniszczeniom. Warto jednak pamiętać, że takie meble tworzone są zazwyczaj na zamówienie. Przed wyborem konkretnego modelu i rozmiaru dokładnie zmierzmy powierzchnię naszej sypialni i przemyślmy to, jakie rozmiary ma mieć nasze łóżko. Z pewnością pomocne okaże się też czytanie opisów – znajdziemy w nich informacje o rozmiarach, materiałach, kolorach, możliwości zastosowania bejc. Szukając łóżka warto zainteresować się łóżkiem ze skrzynią – dodatkowa przestrzeń wewnątrz z pewnością przyda się do przechowywania dodatkowej pościeli czy ubrań.

Reklamacje i zwroty w sklepie internetowym

Jako klienci sklepów internetowych powinniśmy być świadomi, jakie prawa nam przysługują. Dokonując transakcji internetowo mamy prawo do odstąpienia od umowy w przeciągu 14-30 dni (zazwyczaj czas ten określony jest w regulaminie sklepu) bez podawania konkretnej przyczyny. W przypadku chęci złożenia reklamacji konieczne może okazać się wypełnienie formularza, dostępnego na stronie internetowej sklepu.

Share: