Ciekawe

ŁATWA REZERWACJA ONLINE

Im coś jest prostsze, tym trudniej to zepsuć. Ta złota reguła sprawdza się również w branży hotelarsko-turystycznej, a zwłaszcza online’owym aspekcie tej działalności. Strona internetowa obiektu wypoczynkowego musi być przede wszystkim przejrzysta, żeby użytkownik łatwo znajdował potrzebne informacje. Czytelność wcale zresztą nie wyklucza walorów estetycznych. To samo dotyczy modułu odpowiedzialnego za rezerwacje online.

Sprawny i przemyślany booking engine

Przeładowanie ekranu bajerami graficznymi i nadmiarem niekoniecznie przydatnych w danej chwili prędzej skłoni do tego, żeby zamknąć przeglądarkę zamiast zarezerwować pobyt. Lepiej rozbić proces sieciowego bukowania na parę kroków, tak jak ma to miejsce w przypadku modułu rezerwacyjnego on-line dla obiektów turystycznych NFHotel. Najpierw potencjalny klient wybiera interesujące go daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę i wiek uczestników turnusu, a sprzężony z programem hotelowym booking engine wyświetla dostępne w tym czasie pokoje.

Rzecz jasna razem z przekalkulowanymi cenami za pobyt.Oczywiście na wysokość kosztów wpływ będzie miało również wybrane wyżywienie i usługi dodatkowe (np. atrakcje pakietów okolicznościowych czy zabiegi SPA & Wellness), co w NFHotel będzie dynamicznie zmieniało pokazywaną kwotę. Potem kliknąć potwierdzenie, zapłacić online (lub wybrać inny sposób rozliczeń) i gotowe. Szybko, łatwo i przyjemnie.

Share: