Ciekawe

Przeżyj cudowne chwile, spędź niezapomniane wakacje w Czarnogórze

Podróże, to znakomita okazja, aby poznać obce kultury, zwyczaje, posmakować innej od naszej kuchni. Czarnogóra, to kraj, w którym możemy wypoczywać nad czystymi, błękitnymi, morskimi wodami, korzystać z uroków szerokich, piaszczystych plaż, a także zwiedzać zabytkowe miasta.

Biura podróży oferują zarówno wycieczki objazdowe, jak i wypoczynek w luksusowym hotelu, z możliwością dokupienia dowolnej, jednodniowej wycieczki.

Czarnogóra autokarem, to znakomita okazja by poznać ten ciekawy, bogaty pod względem kultury i religii kraj. Podczas podróży możemy przyglądać się niesamowitym widokom, przepięknym górom, gajom oliwnym, a przede wszystkim zgłębiać historię, docierać do miejsc, gdzie usłyszymy wspaniałą muzykę, usłyszymy liczne języki, zasmakujemy dań i win pochodzących z Czarnogóry.

Nie można nie spróbować tradycyjnych bałkańskich serów i potraw, które skropione są pyszną, zdrową oliwą z oliwek. Wiele mięs, które warto spróbować, będą przyrządzone na ogniu, ruszcie, a podane nam w towarzystwie warzyw. Wszystko to, popite rakiją, czyli tradycyjnym alkoholem, wprawi nas w stan zadowolenia, szczęścia.

Podróże, to okazja, by odrywać to, co nieodkryte, poznawać obce nam tradycje, a także zobaczyć, jak żyją inni.

Share: