Technologia

Atrakcje na wesele

Wesele to szczególny dzień w życiu młodej pary. Coraz częściej nowożeńcy decydują się na zapewnienie swoim gościom dodatkowych atrakcji, które ten dzień stanie się jeszcze bardziej niezapomniany. Na co się zdecydować? Oto kilka popularnych propozycji.

Uśmiechnij się!

W ciągu kilku ostatnich lat przebojem stały się fotobudki. To miejsca, gdzie goście mogą sobie zrobić zabawne zdjęcia pamiątkowe. Zazwyczaj obok aparatu możemy znaleźć zabawne akcesoria, takie jak boa z piór czy meksykańskie sombrera… Dzięki nim nasze zdjęcia mogą być naprawdę szalone. Fotobudka nie zajmuje dużo przestrzeni Możemy ją postawić w dowolnym miejscu, na przykład w holu sali weselnej. Zrobienie zdjęcia również nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy nacisnąć przycisk start. Po chwili możemy cieszyć się gotowymi zdjęciami.

Roztańczeni

Pierwszy taniec to jeden z obowiązkowych punktów każdego wesela. Coraz więcej młodych par decyduje się na lekcje tańca pod okiem profesjonalistów. Przygotowanie i wyćwiczenie całego układu zajmuje sporo czasu, jednak warto. Przecież ten moment będziemy wspominać przez wiele lat.

Gdy już opanujemy wszystkie kroki, to przyda nam się szczypta magii i tajemniczości… Dlatego warto wypożyczyć generator ciężkiego dymu. Po jego włączeniu na parkiecie pojawią jakby się obłoki. Dzięki niemu nasz taniec będzie wyglądał naprawdę widowiskowo. Dodatkowo warto wiedzieć, że ciężka mgła bardzo sprytnie zamaskuje wszystkie nasze potknięcia i pomyłki w trakcie tańca. Dlatego to świetna opcja dla par, które bardzo się denerwują tym, że ich taniec nie będzie do końca perfekcyjny. Dzięki sprytnej iluzji nikt tego nie zauważy…

Inna ciekawa opcja to bańki weselne puszczane w trakcie pierwszego tańca. Fantastycznie prezentują się one na zdjęciach. Jak uzyskań tysiące baniek mydlanych w trakcie pierwszego tańca? Poprosić o pomoc gości? To kuszące rozwiązanie, ale zdecydowanie lepiej zdecydować się na profesjonalny agregat do puszczania baniek. Jeżeli zdecydujemy się na taką atrakcję to musimy być przygotowani na sprzątanie parkietu po pierwszym tańcu. W innym przypadku narażamy naszych gości na bolesne kontuzje…

Jaka atrakcja będzie dla nas najbardziej odpowiednia?

To oczywiście tylko niektóre z możliwych atrakcji weselnych do wyboru. Która z nich jest najlepsza? To bardzo indywidualna kwestia. Atrakcja weselna musi pasować do młodej pary, a także do charakteru samego wesela. Co innego sprawdzi się na przyjęciu w stylu boho, a co innego na eleganckim weselu nawiązującym stylistyką do lat dwudziestych.

Share: