Ciekawe

Bryczesy mogą być piękne

Jazda konna to ewidentnie piękny sport. Jego ponadczasowa uroda bierze się z wdzięku samego konia i z elegancji ruchów wykonywanych także przez jeźdźca. Ale na tym nie kończy się estetyka tego sportu. Także ubrania sportowe przeznaczone do jazdy konnej mogą wyglądać naprawdę efektownie i stylowo. Przekonamy się o tym, oglądając popisowe kolekcje bryczesów.

Kolorowe bryczesy

Bryczesy jeździeckie nie muszą być wyłącznie białe lub czarne. Mogą występować niemalże we wszystkich kolorach tęczy. Różowe? Dlaczego nie, takie słodkie bryczesy nadają się nie tylko dla małych dziewczynek czy nastolatek. Także starsze kobiety mogą je nałożyć. Dzisiejsza moda lubi lekkość i żart, zabawę konwencją, odniesienia do stylu młodzieżowego.

Equline poprzez swoją kolekcję Stephanie udowadnia, że bryczesy pięknie prezentują się w wersji różowej czy niebieskiej. Wystarczy dobrać do nich elegancki kask do jazdy konnej, żeby wyglądać niezwykle, trochę jak z baśni.

Bryczesy z printem

Ubrania do jazdy konnej często też przypominają ubrania casualowe. Nawiązują do tych samych trendów, które są obecne w głównym nurcie modowym. Potwierdzają to bryczesy z printami, których różnorodność zachwyca. Dostępnych jest wiele wzorów. Na przykład bryczesy Badira Print od Pikeur – wyglądają ekskluzywnie i interesująco, a zarazem spełniają wszystkie wymogi stroju sportowego. Wykonano je z bawełny, elastanu i poliamidu. Takie marmurkowe bryczesy stworzą stylizację konną od podstaw.

Dżinsowe bryczesy

Bardzo popularne też są dżinsowe bryczesy, które naśladują spodnie noszone na co dzień. Potwierdza się tym samym to, że granice modowe coraz bardziej się zacierają. Równocześnie – poszerzają się obszary inspiracji. Na przykład nowoczesne bryczesy Candela Grip Jeans od Pikeur – elegancja sama w sobie i totalny urok modowy zawsze są możliwe.

Share: