Zdrowie i Uroda

Cellulit – wróg każdej kobiety

Aby pozbyć się nieestetycznego cellulitu stosujemy różne metody – używamy drogich balsamów antycellulitowych, wykonujemy masaże, intensywnie ćwiczymy na siłowni, nawadniamy się i liczymy kalorie… Niestety, często okazuje się, że radykalne kroki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Czym jest spędzający sen z powiek wielu kobiet cellulit? Jak skutecznie z nim walczyć? Sprawdź!

Skąd bierze się skórka pomarańczowa?

Cellulit, zwany również skórką pomarańczową dotyka przede wszystkim kobiet i powstaje na skutek nagromadzenia pod skórą wody lub tłuszczu. W zależności od mechanizmu jego powstania wyróżniamy cellulit wodny (twardy) oraz tłuszczowy (miękki). Przyczyn pojawienia się cellulitu na udach, brzuchu, pośladkach czy łydkach może być wiele. Do najpopularniejszych z nich zaliczyć możemy nadwagę oraz, paradoksalnie, szybką utratę wagi, brak ruchu, zaburzenia pracy układu krążenia oraz zaburzenia hormonalne i metabolizmu tłuszczów.

Powiedz NIE cellulitowi!

Tradycyjne metody na pozbycie się cellulitu zawiodły? W takim razie najwyższa pora zaufać nauce. Coraz pokaźniejsza rzesza pań pragnących czuć się dobrze w swoim ciele kieruje swoje kroki do gabinetu medycyny estetycznej. W ofercie cenionych gabinetów znajdziesz zabiegi antycellulitowe wykonywane specjalistyczną aparaturą, która redukuje objętość adipocytów (czyli wyrównuje skórę), zwiększa elastyczność skóry, poprawia jej drenaż i usprawnia metabolizm. Innowacyjne zabiegi są w pełni bezpieczne i nie wywołują skutków ubocznych. Dzięki dużej precyzji aparatury możemy wyszczuplić i wygładzić każde, nawet najbardziej problematyczne miejsce. Więcej informacji na temat sprzętu wykorzystywanego w medycynie estetycznej znajdziesz na stronie shar-pol.pl.

Share:
https://bdswebwizard.com/wymagania-iso-45001/ https://faktypilskie.pl/pl/675_porady/24070_jak-przygotowac-samochod-do-zimy.html https://firefoxosbuilds.org/czym-kierowac-sie-przy-wyborze-spodni-do-jazdy-konnej/