Dom i Wnętrze

Czy huśtawka balkonowa zmieni otoczenia miejsca wypoczynkowego?

 

Niewielka przestrzeń balkonu może być przez nas zaaranżowana w dowolny sposób – pomogą w tym liczne meble ogrodowe i dodatki. Wśród najciekawszych chętnie wymienia się jeden mebel: huśtawka balkonowa sprawi, że każda chwila blisko natury będzie znacznie przyjemniejsza. Co warto wiedzieć o fotelach w kształcie kokonu?

Huśtawka balkonowa – prosty sposób na chwile zapomnienia

Wyjątkowy mebel, jakim jest huśtawka balkonowa, całkowicie zmieni nasze postrzeganie przestrzeni wypoczynkowej i sprawi, że chętniej przebywać będziemy bliżej natury. Huśtawka balkonowa jest meblem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami i elementem, który urozmaici przestrzeń wypoczynkową. Niebanalny design oraz świetne materiały sprawiają, że mebel ten jest dzisiaj jednym z najchętniej kupowanych. Huśtawka balkonowa pozwoli na relaks, kiedy tylko przyjdzie taka ochota: po szkole, po pracy, w czasie upalnego weekendu, wieczorami. Uwagę zwraca konstrukcja tego mebla – huśtawka balkonowa posiada siedzisko umieszczone w głębokim kokonie. Tak zaprojektowany mebel skutecznie ochroni przed promieniami słonecznymi, jak również przed silniejszymi podmuchami wiatru. Kokon sprawi, że możliwe stanie się oderwanie od codziennych problemów i bujanie w obłokach! Huśtawki balkonowe znaleźć można w ofercie sklepu Oltre.pl.

Jak skonstruowana jest huśtawka balkonowa?

Huśtawka balkonowa oparta jest na stabilnym stelażu, wykonanym z aluminium. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią oraz korozją. Okrycie mebla wykonano z technorattanu – jest to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze. Wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne sprawia, że technorattan na długie lata zachowuje doskonały wygląd.

 

 

Share: