Dom i Wnętrze

Czy zadaszenie tarasu 6×3 to dobra inwestycja?

Stworzenie wygodnej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu nie jest trudne – przekonują projektanci. Olbrzymi wybór mebli ogrodowych oraz dodatków sprawiają, że możliwe jest wykreowanie miejsca idealnie dopasowanego do potrzeb. Poza meblami warto również pomyśleć o zacienieniu miejsca wypoczynkowego. Pomoże w tym zadaszenie tarasu 6×3 w formie pergoli.

Czym jest zadaszenie tarasu 6×3?

Pergole ogrodowe to produkt dostępny na polskim rynku od wielu lat. Współcześnie pergole wykorzystywane są zarówno w ogrodach, jak i na tarasach. Zadaniem pergoli jest precyzyjne wyznaczenie przestrzeni wypoczynkowej, ale również zagwarantowanie cienia w czasie najbardziej upalnych dni. Zadaszenie tarasu 6×3 to zarówno gwarancja wygody, jak i niebanalnej aranżacji przestrzeni – pergole tego typu doskonale prezentują się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach. Jak wznoszone są pergole? Konstrukcje takie opierają się na elementach aluminiowych, które łączone są modułowo. Aluminium jest lekkie, a jednocześnie wysoce odporne na korozję, zmienne warunki atmosferyczne. Wbudowana rynna daje możliwość odprowadzania wody deszczowej poza obręb pergoli. Zadaszenie tarasu 6×3 posiada dach wykonany z ruchomych lameli. Dzięki możliwości ich regulacji użytkownicy sami decydują o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

Zadaszenie tarasu 6×3 – odpoczynek w komfortowym cieniu

Funkcjonalne zadaszenie tarasu 6×3 to propozycja dla osób ceniących innowacyjne rozwiązania. Poza dachem z możliwością regulacji pergola może być uzupełniona o rolety boczne i frontowe. Zadaniem rolet jest ochrona użytkowników zarówno przed promieniami słońca, jak i silniejszymi podmuchami wiatru. W cieniu pergoli warto ustawić meble wypoczynkowe lub też komplet kawowy.

Share: