Dom i Wnętrze

Dodatki niezbędne w Twoim ogrodzie

Dodatki niezbędne w Twoim ogrodzie

Piękny ogród to suma wielu elementów. Aby przydomowe otoczenie zyskało na atrakcyjności, warto uzupełnić komplet mebli o praktyczne dodatki. Jakich dekoracji i akcesoriów nie może zabraknąć w modnej aranżacji? Sprawdź nasze rady i niskim kosztem odmień swój ogród!

Praktyczna donica rattanowa

Donice wcale nie muszą być nudne! Donica rattanowa jest najlepszym przykładem na to, że walory praktyczne mogą iść w parze z estetyką. Pleciona, duża donica o gęstym splocie pięknie podkreśli piękno żywych, tętniących intensywnymi barwami roślin. W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziesz modele wypełnione specjalnym ochronnym wkładem, który nie przepuszcza wody. Aby stworzyć oryginalną dekorację wystarczy wlać do pojemnika wodę, a na jej tafli ułożyć sztuczne kwiaty.

Uniwersalna skrzynia do zadań specjalnych

Masz dość bałaganu panującego wśród ogrodniczych narzędzi, dziecięcych zabawek i pokrowców na meble? Pojemna skrzynia z technorattanu będzie Twoim sprzymierzeńcem w walce o porządek w ogrodzie. Co więcej, technorattan jest materiałem w pełni odpornym na działanie czynników zewnętrznych. Możesz mieć pewność, że pomimo deszczu, śniegu i innych pogodowych niespodzianek zawartość skrzyni będzie nienaruszona.

Stylowy lampion

Taras albo balkon jak z romantycznego filmu? Nic prostszego! Ogrodowe lampiony z naturalnego rattanu pomogą Ci stworzyć idealne warunki sprzyjające długim, wieczornym rozmowom oraz samotnemu, wyciszającemu odpoczynkowi na świeżym powietrzu. Subtelny blask sprawi, że każda chwila nabierze niepowtarzalnego, czarującego smaku. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz luksusowe meble i dodatki, które wniosą całkiem nową jakość do Twojego ogrodu i na patio.

 

 

Share: