Biznes

Eventowa atrakcja

Każdy, kto uczestniczy w jakiejś zabawie lub w jakimś evencie chce mieć zrobione zdjęcie pamiątkowe. Dodatkowo, gdy może to być zdjęcie zabawne, zwariowane i prześmiewcze, a dana impreza jest miła, to fakt robienia takich zdjęć może być bardzo przyjemną rozrywką. Bardzo modne stało się, od jakiegoś czasu, zamawianie na imprezę fotobudki.

Już w każdym regionie Polski

Możliwość zamówienia fotobudki na wesele czy inne eventowe przyjęcie dostępna jest już w każdym rejonie naszego kraju. Ofert wynajmu fotobudki w internecie jest bardzo dużo. Fotobudka Śląsk to oferta, skierowana do osób organizujących różnego rodzaju imprezy na Dolnym lub Górnym Śląsku. Tego rodzaju atrakcja dostarcza dużo zabawnych sytuacji i daje bardzo wiele miłych wrażeń. Dodatkowo, dzięki fotobudce, można wejść w posiadanie pamiątkowych, z danej imprezy zdjęć.

Na czym polega działanie fotobudki?

Fotobudka to automat fotograficzny, niby zwykły aparat wykonujący zdjęcia. Jednak zdjęcia wykonywane są w kabinie i to przed aparatem a nie przed fotografem, którego czasami możemy się wstydzić. Fotobudka to miejsce, w którym możemy pozować przybierając zabawne pozy, być śmiesznie upozowanym oraz pozować w grupie znajomych nam osób.Wewnątrz małego pomieszczenia, pozując do zdjęcia nie wstydzimy się, bowiem zdjęcie jest robione przez automat.Wystarczy zrobić śmieszną minę, wcisnąć przycisk – start i już automatycznie robi się seria zdjęć, które są od razu drukowane.

Pamiątka z imprezy

Fotobudka to najczęściej oblegane miejsce, na różnego rodzaju imprezach. Razem z fotobudką, na imprezę przybywa asystent, który zawsze w razie jakichkolwiek wątpliwości pomoże i doradzi. Dodatkowo do fotobudki dołączana jest cała seria śmiesznych i zabawnych gadżetów, które pomogą na stworzenie ciekawej stylizacji. Już prawie każda fotobudka Śląsk jest również tego przykładem, oferuje nie tylko wydruk zdjęć ale także możliwość przesłania ich do internetu na maila lub do mediów społecznościowych.Koszt wynajęcia fotobudki waha się w granicach od 700 zł do 1200 zł. Różnice polegają głównie na czasie wynajęcia fotografującego urządzenia. Wynajmując fotobudkę otrzymujemy w cenie jej transport, nielimitowaną ilość zdjęć, personalizację zdjęć, odpowiednie do imprezy gadżety, obsługę asystenta, możliwość nagrania zdjęć na płytkę DVD i różnego rodzaju tła. Fotobudka to zawsze trafiony pomysł, który gościom danej imprezy dostarcza dużo zabawy i radości. Dodatkowo robione zdjęcia, które są również opisane informacją z jakiej są imprezy, mogą być też miłą pamiątką.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka śląsk https://smove.pl/.

Share: