Ciekawe

Gdzie nauczyć się programowania?

Znajomość zasad programowania komputerowego to z pewnością pożądana umiejętność, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła na rynku pracy. Czy spełnianie swoich ambicji, chęć kształcenia i wola samorozwoju muszą się wiązać z ogromnymi kosztami? Niekoniecznie! Sprawdź skuteczną metodę nauki, która nie odbije się na grubości portfela.

Nauka w sieci

Koszt stacjonarnego kursu z zakresu jednego z najbardziej przejrzystych i przyjemnych języków programowania – Pythona – oscyluje w granicach 1000 – 2000 złotych. Taka kwota wielu młodym, ambitnym osobom, które stawiają pierwsze kroki na zawodowej ścieżce, może skutecznie ostudzić cały zapał do nauki. Na szczęście są komputery i Internet! Coraz więcej osób rezygnuje ze standardowego kursu na rzecz nauki na platformach e-learningowych. Dla porównania, kurs online z Pythona na platformie CG Wisdom kosztuje jedynie 79 złotych, co znacznie redukuje koszty kształcenia.

Co daje kurs online?

Kurs online daje Ci przede wszystkim nieograniczoną swobodę nauki – uczysz się kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile chcesz. Nie musisz dostosowywać się do sztywnego grafiku czy zrywać wcześniej z pracy, żeby zdążyć na kurs odbywający się na drugim końcu miasta. Jedyne, czego potrzebujesz, to własny komputer i chęć do nauki! Zakup kursu jest dziecinnie prosty – logujesz się na stronie, wybierasz kurs, dokonujesz niewielkiej opłaty i od razu po zaksięgowaniu możesz zasiadać do pierwszej lekcji. Fachowiec wprowadzi Cię od podstaw  w środowisko programowania, a z każdą kolejną lekcją będziesz coraz bardziej zagłębiać się w tajniki programowania. Nie musisz przejmować się, że nie zrozumiałeś trudniejszej lekcji – nieograniczony dostęp do materiałów pozwala w każdym momencie wrócić do problematycznego zagadnienia. Przystępna forma i prosty język sprawiają, że nauka jest czystą przyjemnością.

Share:
zobacz wiecje live url Kwietnik kubik stalowy loft