Motoryzacja

Jak usprawnić funkcjonowanie firmy przewozowej?

Firma przewozowa jest bardzo odpowiedzialnym przedsiębiorstwem, które na swoich barkach dźwiga ogrom obowiązków. Na szczęście dziś są obecne dodatkowe, nowoczesne programy, które wspierają kierowników w zarządzaniu całym biznesem. W przypadku firmy TSL najlepszym wyborem są systemy telematyczne. Co dają i dlaczego warto w nie zainwestować?

Systemy telematyczne – co dają firmie przewozowej?

Rozpoczynając informowanie o systemach telematycznych najlepiej wziąć na ,,świecznik” dobry i sprawdzony przez użytkowników system. Na rynku są różne systemy telematyczne. Ja wybrałem ten! Tak dumnie odpowie osoba, która wybrała system Dbkfleetmanagement. Korzystanie z autorskiego oprogramowania telematycznego firmy DBK wpływa na wiele aspektów biznesu. Przykładem może być pomoc dla kierowców w postaci automatycznego rozliczania czasu ich pracy, zachowania bezpieczeństwa na drodze czy całodobowej pomocy w przypadku usterek i wypadków.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy Dbkfleetmanagement przynosi ogrom strategicznych korzyści. Bardzo dobrym przykładem jest dokładne analizowanie raportów spalania, które bez oprogramowania telematycznego trudno sprawiedliwie ocenić. System bierze pod uwagę dokładne położenie samochodu i odczytuje z komputera pokładowego spalanie uśredniając wszystkie wyniki. Z tego tytułu można nagrodzić cennych pracowników i poprosić o lepsza wydajność pracy tych gorszych. Również samo śledzenie pojazdu na mapie wpływa na bezpieczeństwo i spokój ducha przedsiębiorcy, którego dobytek w postaci pojazdów znajduje się na różnych częściach świata. Oprócz powyższych warto również nakreślić wsparcie w analizie stanów technicznych pojazdu czy zakończenie okresów przeglądów technicznych/ubezpieczeń, które trzeba będzie odnowić.

Podsumowanie 

Z treści artykułu można wyciągnąć wiele informacji, które wskazują na zasadność wykorzystywania telematyki w swojej firmie. Wystarczy wybrać dobre oprogramowanie a każdy kierownik dostrzeże realną pomoc w prowadzeniu firmy TSL.

Share:
Kwietnik kubik stalowy loft https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ zobacz