Dom i Wnętrze

Jaki stół drewniany do ogrodu wybrać?

Decydując się na stół drewniany do ogrodu stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oraz wspaniały wygląd – naturalne drewno nie wychodzi z mody, wspaniale prezentuje się w otoczeniu soczystej zieleni. Piękny stół z drewna sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się jeszcze lepsza. Jaki stół drewniany do ogrodu wybrać?

Nowoczesny stół drewniany do ogrodu

W ofercie topowych producentów mebli ogrodowych znajdziemy stół drewniany do ogrodu w nowoczesnej odsłonie. Zastosowanie drewno zostało w nim odpowiednio zabezpieczone i zakonserwowane, aby było odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Stół drewniany do ogrodu warto zestawić z wygodnymi krzesłami rotangowymi czy technorattanowymi. W przypadku tych drugich są one osadzone na lekkich stelażach aluminiowych, które pozwalają na wygodne i bezproblemowe podnoszenie czy przenoszenie krzeseł. Wierzch pokryty jest plecionką technorattanową. Stół drewniany do ogrodu to świetna propozycja dla osób, które chcą zaaranżować przestrzeń wypoczynkową jako miejsce nowoczesne oraz funkcjonalne. Stół pozwoli na organizowanie przyjęć na świeżym powietrzu, podawanie smacznych posiłków czy przekąsek.

Pokrowce ogrodowe – jak chronić stół drewniany do ogrodu?

Chcąc, by nasz stół drewniany do ogrodu jak najdłużej cieszył nasze oczy warto zastanowić się w jaki sposób zabezpieczyć go na czas jesieni i zimy. Najlepszym obecnie rozwiązaniem są pokrowce ogrodowe wykonane z tkanin poliestrowych. Stół drewniany do ogrodu schowany w pokrowcu będzie zabezpieczony przed osiadaniem kurzu, pojawianiem się pleśni. Pokrowce pozwalają na swobodną wymianę powietrza, przez co na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć. Pokrowce posiadają niewielki ściągacz dla lepszego dopasowania tkaniny do mebla.

Share: