Ciekawe

Jaki wózek spacerowy wybrać?

Wspólne spacery z dzieckiem to świetna okazja do dotlenienia się, wspólnego poznawania świata czy też do załatwiania niezbędnych sprawunków. W codziennych spacerach towarzyszyć powinien nam dopasowany do naszych potrzeb wózek. Wśród rekomendowanych rozwiązań często mówi się o wózkach spacerowych – w czym mogą nas one zaskoczyć?

Wózek spacerowy idealny do miasta i poza nim!

Lekkie i zwrotne wózki spacerowe są jednymi z najchętniej wybieranych – młodzi rodzice podkreślają łatwość ich prowadzenia, lekkość i wygodę dziecka. Wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci siadających samodzielnie (a więc od ok. 6 miesiąca życia), aż po okres 3 lat. Dzięki licznym punktom regulacji wózek zmienia się wraz z dzieckiem  i odpowiada na jego potrzeby.

Jak skonstruowany jest wózek spacerowy? Projekt wózka spacerowego pozytywnie nas zaskoczy. Konstrukcja wykonana jest z lekkiego aluminium, co bezpośrednio wpływa na łatwość prowadzenia wózka. Konstrukcja jest składana: oznacza to, że bez większego trudu złożymy wózek i schowamy go np. do bagażnika samochodowego. Wózek spacerowy doskonale sprawdzi się w mieście i poza nim – dzięki systemom amortyzacji oraz kołom z pełną osią obrotu nie będziemy męczyć się na podjazdach, a wszelkie nierówności terenu będą idealnie wybierane. Wózek posiada wygodne, obszerne siedzisko z możliwością regulowania pochylenia oparcia, jak również położenia podnóżka. Dla większego bezpieczeństwa zastosowano tu pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz barierkę, o którą dziecko może się wygodnie oprzeć.

Wózek wygodny również dla rodzica

Nowoczesne wózki spacerowe to także komfort dla opiekuna lub rodzica. Dzięki profilowanym rączkom prowadzenie wózka to czysta przyjemność. Dodatkowe kosze i torby zagwarantują dość miejsca na zakupy.

 

 

 

Share: