Dom i Wnętrze

Kufer ogrodowy – prosty sposób na zachowanie porządku

Przydomowy ogród daje wiele możliwości spędzania czasu – może być to miejsce relaksu, strefa spotkań w gronie znajomych, miejsce zabaw dla dzieci. Kluczem do stworzenia funkcjonalnej przestrzeni są odpowiednie meble i dodatki. Elementem, który z pewnością poprawi jakość przestrzeni jest kufer ogrodowy. Jak przyda się on w ogrodzie?

Technorattanowy kufer ogrodowy

Kufer ogrodowy to przede wszystkim element, który pozwoli na zachowanie większego porządku w przestrzeni ogrodowej. W jego wnętrzu znajdzie się dość miejsca do przechowywania poduszek i siedzisk ogrodowych, ale też narzędzi ogrodowych, niezbędnych do utrzymania grządek w dobrej kondycji. Kufer ogrodowy może posłużyć również jako miejsce składowania dziecięcych zabawek – w ten sposób będą one chronione przed zmiennymi warunkami pogodowymi i będą zawsze gotowe do zabawy. Nowoczesne kufry ogrodowe znaleźć można w kolekcjach technorattanowych – są one idealnym uzupełnieniem dla sof narożnych, foteli. Technorattanowy kufer oparty jest na stabilnym, aluminiowym stelażu malowanym proszkowo, który nie odkształca się i nie jest podatny na korozję. Okrycie kufra tworzy plecionka syntetyczna, która nie wchłania wilgoci i nie płowieje.

Kufer ogrodowy – element, który zmieni przestrzeń

Technorattanowy kufer ogrodowy to jedna z kilku propozycji na mebel tego typu. Kufry w kolekcjach technorattanowych dostępne są w kilku rozmiarach, co pozwoli na dopasowanie produktu do własnych potrzeb. Nowoczesne kufry ogrodowe świetnie uzupełnią przestrzeń, sprawią, że stanie się ona bardziej uporządkowana. Po sezonie kufer technorattanowy warto osłonić pokrowcem ogrodowym, by zminimalizować osiadanie kurzu. Nowoczesne pokrowce ogrodowe tworzone są z tkanin poliestrowych – są trwałe i odporne na uszkodzenia.

 

 

Share: