Dom i Wnętrze

Moda na kredensy pokojowe

Moda na kredensy pokojowe wraca i to z ogromnym uderzeniem. Projektanci mebli tak wykonują obecne, nowoczesne zestawy meblowe, aby znalazło się w nich miejsce na piękny i bardzo pojemny kredens. Przekonajmy się sami, że jest to bardzo funkcjonalny mebel, gdzie ze spokojem będziemy mogli schować dużo rzeczy.

Historyczne kredensy pokojowe 

Kredensy pokojowe po naszych prababciach o zabudowie skrzyniowej szukać można na aukcjach internetowych oraz na targach staroci, gdzie znajdziemy kunsztowną robotę historycznych rzemieślników. W wielu miejscach znajdziemy meble w ciemnej tonacji kolorystycznej, które będą nie tylko funkcjonalnym meblem do przechowywania zastawy stołowej, ale również bardzo ciekawą ozdobą. Jeżeli cenimy styl industrialny lub w jadalni minimalistycznej poszukujemy czegoś wyróżniającego się, to taki kredens z powodzeniem można tam wstawić, jeżeli tylko mamy na to miejsce. 

Elegancja i nowoczesność

Eleganckie kredensy pokojowe w stylu nowoczesnym również świetnie sprawdzają się w jadalniach i w kuchni, gdzie również przechowuje się zastawę stołową. Chociaż nie można powiedzieć, że do kredensu wkładamy tylko talerze. W takim nowoczesnym kredensie możemy również przechowywać najcenniejsze pamiątki z podróży lub zdjęcia, które będą nam przypominać miłe chwile. Bardzo ciekawie prezentują się kredensy z przeszklonymi drzwiami i podświetlanymi półkami. Kolorystyka takich mebli jest najróżniejsza, ponieważ można spotkać białe i ciemne kredensy do naszych domów. 

Share: