Technologia

Najbardziej zaawansowane funkcje kopiarek Kyocera

Kopiarka to bardzo ważny element wyposażenia każdego biura. Możliwość szybkiego kopiowania dokumentów i to często za pośrednictwem sieci WiFi, to ogromne usprawnienie pracy w każdym biurze. Kopiarki Kyocera mają kilka takich specjalnych, zaawansowanych funkcji. Warto je poznać, zanim będziemy decydować się jaką kopiarkę wybrać do własnego biura.

Odcienie szarości

Jak wiadomo każda kopiarka może kopiować dokumenty w różnych odcieniach szarości. Jest to szczególnie ważne, gdyż rzadko kiedy mamy do czynienia ze zwykłą dokumentacją. Często kopiowane dane mają różne odcienie szarości a ich podkreślenie jest bardzo ważne dla zrozumienia treści dokumentu.

Nowoczesne i najbardziej zaawansowane kopiarki Kyocera, mogą drukować dokumenty w aż 256 odcieniach szarości. W ten sposób, możemy kopiować nawet najbardziej zaawansowane i zróżnicowane grafiki bez ryzyka utraty jakości przedstawionego obrazu.

Liczy się pamięć

Większość kopiarek Kyocera charakteryzuje się również dość dużą przestrzenią dyskową. W najlepszych modelach może ona sięgać nawet 80 GB. Pewnie ktoś powie, że tak duża przestrzeń dyskowa nie jest potrzebna nawet najbardziej zaawansowanej kopiarce/drukarce. Czy to prawda?

Trzeba podkreślić, że jeśli kopiujemy bardzo zaawansowaną dokumentację (i to w bardzo wysokiej rozdzielczości), to nie ma co ukrywać – obrazy dokumentów zapisane w pamięci sprzętowej będą zajmowały sporo miejsca. Dlatego pojemny dysk twardy przyda się w najbardziej zaawansowanych kopiarkach.

Wielość materiałów

Należy podkreślić, że najbardziej zaawansowane kopiarki Kyocera potrafią korzystać z różnych materiałów. Chodzi tu oczywiście o papier do drukowania, który w przypadku tych kopiarek może być bardzo zróżnicowany. I co ważne – nie chodzi tu o jego gramaturę!

Wśród obsługiwanych przez najnowsze kopiarki Kyocera rodzajów papieru, wyróżnić można między innymi: papier półprzezroczysty, papier z surowców wtórnych a także – folie transparentne i folie Duplex. Jak widać Kyocera stawia na uniwersalność swoich rozwiązań.

Kopiarki kyocera dostępne są w ofercie Bimit-Mita

Share:
https://beesafe.pl/porady/samochod-z-wloch/ zobacz live url