Ciekawe

Naważarki – nowoczesny sprzęt do przetwórstwa żywności

Nawarka to rodzaj specjalistycznej wagi wykorzystywanej przeważnie na liniach produkcyjnych. Potrafią one szybki sposób precyzyjnie odważyć odpowiednią masę towaru, co zapobiega stratom surowców w zakładach przetwórstwa żywności. Sprzęt, który oferujemy w ERY Food Machinery to proste w obsłudze, ale stabilne naważarki, na których można polegać. Dzięki tym urządzeniom proces pakowania będzie przebiegał bardzo szybko i co najważniejsze bardzo precyzyjnie. Dowiedz się więcej o naważarkach i innym sprzęcie masarskim i zainwestuj w najnowsze rozwiązania.

Co wyróżnia naważarki z ofert ERY Food Machinery ?

Źle zważony produkt na etapie pakowania zapewne oznaczać będzie straty surowców, a co za tym idzie straty finansowe. Przedsiębiorstwo przetworu jedzenia działające na masową skalę nie może sobie pozwolić na takie błędy. Dlatego w ERY Food Machinery oferujemy sprzęt najlepszej  jakości spełniający najwyższe standardy. Modele naważarek w naszym asortymencie wyposażone są w bardzo czułe wagi statyczne o wysokiej dokładności. Dzięki wgranemu oprogramowaniu istnieje możliwość śledzenia pracy maszyny w czasie rzeczywistym, przez co mamy pełną kontrolę nad procesem. Nasze maszyny wyróżniają się, prostotą i bezpieczeństwem użytku, a także dużą odpornością na codzienną eksploatację.

Inne maszyny masarskie w naszej ofercie

W sumie posiadamy w ofercie ponad 100 różnych urządzeń wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Sprzedajemy maszyny masarskie nowe i używane. W ofercie ERY Food Machinery znajdziesz urządzenia takie jak: maszyny rzeźnicze, kostkownice, masownice próżniowe, wilki masarskie, kotleciarki, krajalnice czy wiele innych. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego nasz sprzęt jest zawsze najwyższej klasy i w rozsądnych cenach. Sprawdź naszą pełną ofertę, a na pewno znajdziesz sprzęt, który spełni twoje wymagania.

 

Share: