Dom i Wnętrze

Rozpieszczające meble ogrodowe

Nowoczesny ogród to idealne wprost miejsce do tego, żeby się maksymalnie rozpieszczać. Zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim takie ogrodowe rozpieszczenie staje się w pełni możliwe. Polecamy kilka rzeczy, które nam w tym pomogą i sprawią, że we własnym ogrodzie poczujemy się rozkosznie jak na egzotycznej plaży.

Rozkoszna sofa

Na każdym tarasie, patio czy werandzie przyda się komfortowa sofa, na której spełni się wakacyjne leniuchowanie pod parasolem. To mebel wielofunkcyjny, bo nie tylko sprzyja indywidualnemu wypoczynkowi, ale umożliwia organizację fajnego przyjęcia na świeżym powietrzu.

Marka Oltre poleca nam w tym zakresie rozkoszną sofę Portofino. Zaopatrzoną w rozkładany baldachim, który ochroni nas przed słońcem czy drobnym deszczem. Sam mebel ma włoski design i zaprasza do odpoczynku w podobnym stylu – lekkim, fantazyjnym, zmysłowym.

Zaskakująca huśtawka

Jeśli pragniemy ożywić naszą przestrzeń, wprowadzając do niej nową jakość, to z pewnością huśtawka ogrodowa Kokon nas nie rozczaruje. To zaskakujący wymiar ogrodowej elegancji i przyjemności w stylu Oltre. Ten wykonany z technorattanu przedmiot ma wielofunkcyjny charakter. Można go wykorzystywać jako przyjemną huśtawkę czy bujak, ale także jako fotel.

Relaksująca leżanka

W każdym ogrodzie, zwłaszcza latem, przyda się regulowana leżanka. Uzupełni ona doskonale pozostała meble do ogrodu i sprawi, że nasze rozpieszczanie będzie miało naprawdę kompleksowy charakter.

Takie ekskluzywne leżanki proponuje nam Oltre. Technorattanowa leżanka Mara jest fantastycznie dopasowana do leżącego ciała. Wygląda świetnie i gwarantuje cudowny relaks w letnim ogrodzie. Podobnie jak leżanka Luna, która poprzez swoją nazwę odnosi się do księżycowego piękna, a poprzez swój design nawiązuje do kanonów nowoczesnego wzornictwa.

Share:
https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ o.pl https://auto-dzban.pl/wyroznione-prawa/kalkulator-ubezpieczen-oc-jak-latwo-i-szybko-obliczyc-koszt-swojego-ubezpieczenia/