Zdrowie i Uroda

Wycieczka po Gdansku. Rower czy gokart?

Osoby pracujące za biurkiem coraz chętniej spędzają urlopy aktywnie. Wyjazd nad morze oznacza dla nich nie tylko wylegiwanie się w słońcu na plaży, ale także codzienne porcje ruchu na świeżym powietrzu. Ci, którzy zdecydują się na wyjazd do Trójmiasta, mogą być pewni malowniczych widoków i kilometrów ścieżek rowerowych czekających na nich. Od kilku lat jednak na ścieżkach spotkać można nie tylko rowery, ale również gokarty. Co sprawia że te nisko zawieszone pojazdy stają się prawdziwą konkurencją dla rowerów?

Wypożyczalnie Veloking

Na to pytanie odpowiedź znają pracownicy siedzi wypożyczalni Veloking, która ma swoje punkty najmu w całym Trójmieście. Coraz więcej osób pyta o gokarty, gdyż są po prostu wygodniejsze na długie wycieczki, niż zwykły rower. Na gokarcie przyjmuje się wygodną, w miarę wyprostowaną pozycję, a siedzenie jest szerokie i komfortowe. Na gokarcie nie trzeba kurczowo trzymać kierownicy, by zachować równowagę. Czterokołowy pojazd jest w zasadzie niewywrotny i radzi sobie wyśmienicie nawet w trudnym terenie. Gokarty pokochały zwłaszcza dzieci, które chcą jeździć z rodzicami na długie nadmorskie wycieczki, ale jeszcze nie czują się pewnie jadąc za nimi na swoim rowerku. W wypożyczalniach Veloking.pl są one dostępne nie tylko w wersjach klasycznych – jednoosobowych. Klienci mają do dyspozycji także gokarty dwuosobowe, a nawet czteroosobowe, wspomagane elektrycznie. Osoby, które nigdy nie próbowały jazdy gokartem na pedały mogą więc wypożyczyć go chociażby na godzinę, by wyrobić sobie własne zdanie, czy rzeczywiście jest on wygodniejszy od tradycyjnego roweru.

Również dwa kółka

W punktach Veloking w Trójmieście można oczywiście wypożyczyć też zwykły rower. To rozwiązanie ma również swoje plusy. Rower możemy oddać w innym punkcie, niż go wypożyczamy. Jeśli więc planujemy wybrać się z Gdańska na romantyczną kolację przy molo i wypić lampkę czegoś mocniejszego, możemy zwrócić rowery w Sopocie, a do hotelu wrócić taksówką. Rower jest oczywiście węższy, przez co łatwiej manewrować nim w tłumie, nawet gdy go obok siebie prowadzimy. Pojechanie na wycieczkę rowerem to dobry wybór dla osób, które nie przepadają za eksperymentami, a dwa kółka cenią sobie ponad wszystkie inne pojazdy na świecie. Warto pamiętać o tym, że wypożyczając rower z Veloking, w razie awarii czy złapania gumy możemy poprosić o pomoc w najbliższym mijanym punkcie, dzięki czemu mamy cały czas poczucie podróżowania z nietypowym rowerowym assitance.

Share:
https://www.gama-sklep.com.pl/a/513-romantyczna-sypialnia https://www.gama-sklep.com.pl/a/42-stolik-kawowy-nowoczesny https://handbagmonster.com/jaki-kolor-okien-wybrac/