Ciekawe

Zaplanuj podróż służbową w kilkanaście minut

Do niedawna planowaniem podróży służbowych zajmowały się działy PR lub też kadry. Dzisiaj w większych firmach pracownicy muszą samodzielnie zadbać o to, aby ich delegacja została przygotowana i rozliczona. W tym celu zazwyczaj szukają oni dobrego hotelu blisko potencjalnych miejsc spotkań, restauracji, gdzie mogą porządnie zjeść. Jak zaplanować podróż służbową? Najważniejszy jest hotel!

Wybór hotelu na podróż służbową nie musi być trudny!

Szukając hotelu na podróż służbową zwracajmy uwagę przede wszystkim na miejsca oddalone od ścisłych centrum dużych miast. Będzie to miało kolosalny wpływ na poziom naszego odpoczynku, szczególnie po ciężkim dniu spędzonym na spotkaniach służbowych czy zaplanowanych konferencjach. Wiele hoteli osiada specjalną ofertę dla pracowników firm, którzy zatrzymują się w hotelach i mają określone wymagania. Najczęściej jest to pokój w pełni wyposażony, z oknami niewychodzącymi na ulicę. Dla gości biznesowych przygotowano również możliwość korzystania z hotelowych sal konferencyjnych. W cenie pobytu wliczone jest zawsze śniadanie, dodatkowo możliwe jest wykupienie obiadu czy kolacji. Goście biznesowi bardzo często decydują się także na korzystanie z hotelowej pralni. Jeśli nasza podróż związana jest z lotami samolotem z pewnością dobrym pomysłem będzie hotel przy lotnisku Okęcie. Wśród wielu z nich my proponujemy Lord Hotel – pełna oferta znajduje się na stronie hotellord.pl.

O czym musimy pamiętać podczas podróży służbowych?

Podstawą jest oczywiście zbieranie rachunków oraz faktur, które wystawiane są na naszą firmę. Dzięki temu możliwe będzie odzyskanie pieniędzy od firmy. Dodatkowo musimy również pamiętać o tym, aby dokładnie bukować bilety lotnicze czy kolejowe, w przypadku tych pierwszych pamiętać także o odprawie.

 

Share: