Motoryzacja

Opłacalny leasing auta dostawczego

Bardzo ciekawą formą uzyskania nowego samochodu do firmy jest opcja leasingu. Dzięki niemu każdy przedsiębiorca może w ekonomiczny sposób pozyskać nowoczesny pojazd do swojej floty. Opłacalny leasing auta dostawczego prezentowany jest przez wiele firm leasingodawczych. Wystarczy wybrać tę z najkorzystniejszą ofertą dopasowaną do indywidulanych potrzeb każdego przedsiębiorcy. Zawsze warto negocjować warunki. Jednak jak działa i czym jest leasing samochodu dla firmy?

Leasing samochodu dostawczego bez tajemnic!

 

Leasing samochodu dostawczego jest formą finansowania pojazdu, która polega na udostepnieniu pojazdu przez firmę leasingodawczą dla firmy przewozowej. Dzięki temu może ona uzyskać pojazd, którym może realnie wykonywać najbardziej rozmaite zlecenia przez okres trwania umowy. Bardzo często leasing jest 3 bądź 4-ro letnim okresem zobowiązania. Należy dodać, że leasing to forma uzyskania samochodu, którą można odliczyć od podatku. Dzięki temu przedsiębiorca może pozyskać samochód w o wiele korzystniejszy sposób. Wiele firm leasingodawczych oferuje swoje samochody – jednak trzeba zapłacić wkład własny, który może być 10-20% wartością danego samochodu. Jednak za to po okresie zobowiązania samochód może zostać wykupiony, a następnie dalej użytkowany na własność bądź sprzedany.

Opłacalny leasing auta dostawczego jest najlepszą możliwością otrzymania pojazdów i zdobywania nowych zleceń za minimalny wkład własny. Następnie na comiesięczne raty samochody mogą same sobie zapracować, a firma sama może się rozwijać! Dzięki temu przedsiębiorca nie stoi w miejscu, ani nie musi brać oprocentowanych kredytów na zakup nowych samochodów, na które go w danym momencie nie stać.

Podsumowanie

 

Jak widać leasing jest fantastyczną możliwością prowadzącą do pozyskania nowoczesnych pojazdów za rozsądną cenę. Nie ma się więc co dziwić, że wielu przedsiębiorców decyduje się właśnie na leasing, a nie na wynajem, kupno używanego czy nowego samochodu. To po prostu się opłaca!

Share: