Ciekawe

Do świąt, gotowi, start!

Do świąt, gotowi, start!

Wydawać by się mogło, że do Bożego Narodzenia zostało jeszcze sporo czasu i na przygotowania przyjdzie jeszcze pora. O ile niemożliwe jest zadbanie o świąteczne menu czy kupno żywej choinki dużo wcześniej, o tyle możliwe jest zrobienie pewnych zakupów już dzisiaj. Może w tym roku warto oszczędzić sobie nerwowej bieganiny po sklepach pośród tłumu poddenerwowanych klientów, szukających na ostatnią chwilę prezentów i bombek? Sprawdź co zrobić, aby tegoroczne święta płynęły spokojnym i równym rytmem, bez pośpiechu i nerwowej krzątaniny.

Prezenty

Z kupnem podarunków dla bliskich nie trzeba czekać do grudnia, kiedy czas do Wigilii kurczy się w zastraszającym tempie, proporcjonalnie do grubości portfela. Śledząc promocje i okazjonalne rabaty w sklepach, możesz kupić wymarzone prezenty dużo wcześniej. Komplet książek, perfumy czy bilety do teatru mogą spokojnie przeczekać do pierwszej gwiazdki, a Ty unikniesz stresu i zakupów w centrum handlowym pękającym w szwach.

Ozdoby

Pierwsza partia świątecznych produktów pojawia się w sklepach już wczesną jesienią. Od września lub października półki sklepowe zapełniają się tysiącem bombek, ozdób, figurek i lampek. Kupując akcesoria na choinkę jesienią, nie tylko możesz cieszyć się największym wyborem, ale również niskimi cenami, które w okolicach listopada i grudnia z pewnością pójdą w górę. Ogrodowe dekoracje świąteczne, takie jak niebanalne lampki w kształcie sopelków,  węże świetlne, wieńce, które finezyjnie ozdobią drzwi wejściowe czy wolnostojące figury warto kupować w sklepach z wyposażeniem outdoorowym. Po sezonie na wylegiwanie się na leżakach na tarasie meble ogrodowe są wyprzedawane niemal za bezcen, a oferta zostaje wzbogacona o zewnętrzne dekoracje odporne na mróz i śnieg.

 

Share:
live url zobacz wiecje live url