Ciekawe

Fotobudka na Śląsku – zabawa na sto dwa!

Szukasz fotobudki na swoje własne wesele? A może chcesz zaskoczyć znajomych podczas imprezy urodzinowej? Świetnie trafiłeś! Fotobudka Śląsk to coś, co na pewno Ciebie zainteresuje!

Fotobudka – czyli atrakcja wieczoru

Najczęściej jest tak, że jak wchodzi fotobudka na salony, goście szaleją. Ustawiają się w kolejkach i oczekują kilkanaście minut na to, by wykonać kilka śmiesznych, ciekawych, przerażających zdjęć. W końcu każdy lubi mieć taką pamiątkę w swoim albumie. Na czym dokładniej polega fenomen fotobudki?

Fotobudka – zdjęcia w kilka sekund

Fotobudka jest mobilnym, mini studiem fotograficznym. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty, zmieści się nawet w korytarzu. Do wykonania zdjęć potrzebuje w zasadzie jedynie podłączenia do sieci energetycznej. Światło zamontowane w fotobudce, idealnie podkreśla faktury, kształty i kolory fotografii. Nie ma więc obawy przed tym, że zdjęcie wyjdzie niewyraźne, rozmazane czy w jakikolwiek inny sposób zniekształcone, zmienione.

Drukarka termosublimacyjna

Magia zdjęć z fotobudki kryje się w jej sercu – drukarce. To ona natychmiast po wykonaniu zdjęcia, drukuje je w naprawdę wysokiej jakości. Jak to możliwe? Mianowicie taka drukarka wykorzystuje ciepło do przenoszenia koloru na nośnik druku. Oznacza to, że barwnik ze stanu stałego od razu przechodzi w stan gazowy. Dzięki temu kolor precyzyjnie i szybko trafia na papier fotograficzny.

Precyzja ta polega przede wszystkim na tym, że wydruk jest jednolity – bez wyraźnie oddzielonych struktur rastrowych. Dodatkowo, zdjęcia są trwalsze i posiadają lepszą głębię koloru. Jedyna wadą, którą można tutaj wymienić jest ograniczenie rozmiaru. Zdjęcia z fotobudek są małe i muszą być drukowane na odpowiednim papierze. Jednak te dwie niewielkie wady nie są w stanie zniechęcić do korzystania z usługi.

Fotobudka Śląsk – jakie dodatki?

Dodatki i gadżety to kwintesencja fotobudek. To dla tych zabawnych gadżetów, goście ustawiają się w kilkumetrowe kolejki. Jakie atrakcje można spotkać?

1. Nakrycia głowy i peruki:
– w stylu Marilyn Monroe;
– włosy kolorowe: zielone, niebieskie, różowe;
– kapelusze;
– sombrero;
– opaski;
– rogi, uszy króliczków itp.

2. Okulary i pirackie opaski:
– okulary w kształcie serca, w paski, metaliczne

3. Tabliczki z napisami:
– „On jest mój”;
– „Ona kupuje – On płaci”;
– „Najlepsza impreza w mieście”;
– „I’m sexy!”;
– „No photo!” itp.

Ile imprez, tyle pomysłów na śmieszne zdjęcia. A jaki jest koszt takiej usługi na Śląsku? Dwie godziny wynajmu dobrej jakości fotobudki to koszt około 500,00 – 1500,00 złotych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta fotobudka Śląsk.

Share: