Dom i Wnętrze

Meble kuchenne na zamówienie – poznaj ich zalety

Zdecydowana większość osób decydujących się na zmiany we własnej kuchni decyduje się na kupno mebli na wymiar. Meble kuchenne na zamówienie pozwalają na stworzenie oryginalnej i niepowtarzalnej aranżacji, która będzie cieszyć oczy przez szereg lat. Jakie są zalety mebli kuchennych tworzonych na wymiar?

Meble kuchenne na zamówienie – meble dopasowane do potrzeb

Decydując się na meble kuchenne na zamówienie, najważniejszą zaletą jest fakt, że meble te  doskonale spełnią swoje zadanie i pozwolą na wykorzystanie każdego metra w naszej kuchni. Nie ma znaczenia czy dysponujemy dużą czy małą kuchnią, czy może posiadamy aneks – meble kuchenne na zamówienie pozwolą wykorzystać potencjał przestrzeni i sprawić, że stanie się ona bardziej funkcjonalna. Dzięki rozbudowanej ofercie stolarskiej meble takie pozwalają na zabudowanie trudnych i problematycznych przestrzeni, np. skosów, ale też wnęk czy niewielkich przestrzeni pomiędzy meblem a ścianą. Meble kuchenne na zamówienie to też możliwość zabudowania sprzętów AGD – mówią pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się tworzeniem kuchni na wymiar.

Meble kuchenne na zamówienie – wybierz każdy element samodzielnie

Niewątpliwą zaletą mebli kuchennych na zamówienie jest fakt, że klient uczestniczy w procesie wyboru praktycznie na każdym etapie. Przede wszystkim wybiera on rodzaj materiału, z którego tworzone są meble – może być to lite drewno, sklejka lub też płyty MDF. Kolejnym krokiem jest wybór frontów – te mogą być foliowane, lakierowane, laminowane, akrylowe. Warto również rozważyć szklane fronty, które doskonale sprawdzają się jako witryny. Po wyborze materiałów i frontów klient decyduje o akcesoriach wewnątrz mebli – zawiasach, prowadnicach, podnośnikach. Wyposażenie mocno warunkuje finalną cenę!

Share: