Ciekawe

Wnętrze udekorowane historiami

Urządzamy nasze domy i mieszkania z myślą o szczęśliwym życiu. Ważna jest wygoda i wygląd wnętrz, ale również panująca w nich atmosfera. Ten niewyrażalny wręcz klimat, który wszyscy odwiedzający nas czują, ale nie potrafią go określić. Po prostu prawdziwy dom to taki, w którym czuje się szczęście i miłość, autentyzm przeżywania i bycia. Takie wnętrza to coś więcej niż eleganckie meble – to nasze dobre emocje wypełniające cztery kąty.

Oryginalne dekoracje

Na cewe-fotoksiazka.pl zobaczymy m.in. wspaniałe realizacje wielkoformatowych obrazów, które przepięknie udekorują nasze wnętrza. W niezwykłym stylu. Nasze historie – rodzinne, miłosne, romantyczne, podróżnicze – przedostaną się do prywatnego świata. Egzotyczna wycieczka, utrwalona na zdjęciu powieszonym koło kominka, przypomni się w środku burego dnia. Uśmiech dziecka, zatrzymany na wielkim fotoobrazie, rozweseli w trakcie smutnego tygodnia. Dekoracje zyskają moc terapeutyczną.

Regały wypełnione wspomnieniami

Współcześni projektanci mebli oferują oryginalne regały, przypominające awangardowe dzieła sztuki. Takie konstrukcje aż proszą się o to, żeby wypełnić je pięknymi pamiątkami czy książkami. Elegancka fotoksiążką ślubna czy rodzinna powinna znaleźć dla siebie najlepsze miejsce – tak, żebyśmy w każdym momencie mogli po nią sięgnąć. W ten sposób połączymy dekorowanie z opowiadaniem prywatnych historii, a wnętrze nabierze osobistego charakteru.

Mała sztuka i wielkie uczucia

Najwspanialszą ozdobą każdej przestrzeni jest sztuka. Nie każdy dysponuje rozległym miejscem, które pozwala umieścić wielkie obrazy czy rzeźby. Wielka sztuka jednak nie zależy od rozmiarów. Piękne, skromne, figurki drewniane czy niewielkie grafiki powieszone w formie galerii, nawet na korytarzu czy w kuchni – przecież artyzm może tchnąć z każdego kąta.

Share:
bannedcd.org promyana-bg.org africanclub25society.com