Dom i Wnętrze

Jaki zestaw tarasowy wybrać?

Nowoczesny taras przy domu to idealne miejsce wypoczynkowe dla wszystkich domowników. Poprzez przemyślaną aranżację stworzymy przestrzeń, która posłuży nam do relaksu, ale również do podejmowania gości czy podawania posiłków. Pomoże nam w tym przede wszystkim zestaw tarasowy, który zaoferują nam topowi producenci mebli. Jakie meble wybrać?

Zestaw tarasowy z trwałych materiałów

Szukając inspiracji na piękny taras przede wszystkim pomyślmy o tym, aby nasz zestaw tarasowy był wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Nowoczesne meble ogrodowe tworzone są z trwałych materiałów, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci, ale również osiadaniem brudu czy kurzu. Meble takie nawet po wielu latach użytkowania nie koślawią się, nie są podatne na łamanie czy na odbarwienia przez promieniowanie UV.

Wśród chętnie wybieranych wymienia się zestaw tarasowy wykonany z technorattanu. Meble technorattanowe sprawdzą się zarówno w ogrodach, na tarasach czy balkonach, jak i w restauracjach czy strefach SPA. Zestaw tarasowy z technorattanu oparty jest na aluminiowym stelażu malowanym proszkowo – takie tworzywo jest nie tylko zabezpieczone przed wilgocią i rdzą, ale też wyjątkowo lekkie, co przekłada się na łatwość podnoszenia czy przenoszenia mebla. Wierzch tworzy plecionka technorattanowa o nieporowatej strukturze, która nie chłonie wilgoci czy brudu, a jej czyszczenie nie sprawia problemów.

Zestaw tarasowy modułowy

Ciekawą propozycją dla osób ceniących nowoczesny design jest zestaw tarasowy modułowy. Komplety modułowe składają się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać razem, jak i osobno, w zależności od naszych potrzeb. Elementy łączą się ze sobą dzięki niewielkim złączkom. Wierzch mebli pokrywają miękkie i wygodne poduszki, siedziska.

 

 

Share:
lly.info zobacz więcej iemakessupper.com